Nieuwe Gorilla in ons team

Office Manager Femke Bouwhuis

Sinds 15 mei 2017 is Femke als Office Manager. Heb je haar al gesproken of gezien? Nee? We stellen haar dan graag aan je voor. Ook werken bij GoalGorilla? Check vacaturepagina.

Onze nieuwe Office Manager al gesproken of gezien? Maak kennis met Femke Bouwhuis

Wie is de nieuwe stem aan de telefoon? Wie is de nieuwe verantwoordelijke voor de boekhouding? Wie organiseert nu de events op de Derde Verdieping? Dat is Femke Bouwhuis! Sinds 15 mei 2017 is zij onze nieuwe Office Manager. En zoals ze het zelf zegt: ‘Ik ben een beetje het manusje van alles.’ Inmiddels is ze helemaal op haar plek. Wij stellen haar graag aan je voor. Femke is 37 jaar, en woonachtig in Enschede. Ze heeft Office Management gestudeerd, en is daarna aan de slag geweest bij o.a. NXF (destijds een start-up organisatie, waar zij alles vanaf niets moest opbouwen als Office Manager), Pentair (waar ze Executive Assistant was van de Vice President, zodat hij zich alleen bezig hoefde te houden met zijn kerntaken) en Gemeente Enschede (waar ze als Bestuurssecretaresse de dag voor de wethouder tot in de kleinste details regelde).

Maar dat is niet het enige dat je wilt weten van Femke. Leer haar beter kennen door onderstaande uitspraken.

‘Ik werd eigenlijk direct heel enthousiast van de vacaturetekst. Niet zo standaard en formeel geschreven.’

Waarom koos je voor GoalGorilla om te solliciteren? ‘Ik was op zoek naar een nieuwe uitdaging. De vacature van GoalGorilla kwam voorbij. En ik werd eigenlijk direct heel enthousiast van de vacaturetekst. Niet zo standaard en formeel geschreven. Het betrof een divers takenpakket, een jong bedrijf met jonge collega’s, en een mooie locatie op de Oude Markt. Dat sprak me erg aan.’ Hoe bevalt het je tot nu toe? ‘Goed! Wat ik direct na de eerste kennismaking verwachtte, is ook zo: het is een leuk bedrijf met fijne collega’s. En elke dag is anders door het diverse takenpakket. Het is nog steeds een leerproces, want bij elk bedrijf gaan werkzaamheden anders. Maar het bevalt tot nu toe goed!’

Femke Bouwhuis

‘Tja, ook planten water geven, maar dat zie ik niet als één van mijn belangrijkste taken hoor, haha!’

Je gaf al aan dat je takenpakket divers is. Kun je iets meer vertellen over je taken? ‘Klopt! Eigenlijk ben ik een beetje het manusje van alles. Je spreekt mij meestal als eerste als je GoalGorilla belt of bij ons op bezoek komt. Maar ik ben ook verantwoordelijk voor de boekhouding, ik betaal de salarissen, ik organiseer de events op de Derde Verdieping. En tja, ook planten water geven, maar dat zie ik niet als één van mijn belangrijkste taken hoor, haha! De afwisseling maakt elke dag anders en leuk.’

‘Als Office Manager vind ik het belangrijk dat je een verbindende rol hebt en toegankelijk bent.’

Wat vind jij belangrijk in je werk en in jouw rol als Office Manager? ‘Persoonlijk vind ik het belangrijk dat ik werk doe waar ik blij van wordt en dat ik lieve en fijne collega’s om me heen heb. Als Office Manager vind ik het belangrijk dat je een verbindende rol hebt en toegankelijk bent. Collega’s moeten zich vrij voelen om dingen aan mij te vragen. Ik hoop dat ik dat ook ben! En af en toe een beetje humor, dat vind ik ook wel belangrijk. Je moet ook plezier hebben op kantoor, toch?’’

‘Het communiceren via Slack of Skype met collega’s was wel even wennen.’

Je werkt nu vier maanden bij ons, waar moest je het meest aan wennen in het begin? ‘Het communiceren via Slack of Skype met collega’s was wel even wennen. Ik was gewend om naar een collega toe te lopen om hem of haar iets te vragen. Of diegene even op te bellen. Hier bij GoalGorilla gebeurt dat toch iets anders. We sturen elkaar meestal berichten via Slack of Skype, zodat we elkaar niet te veel storen. Vooral voor de programmeurs is dat prettig.’

Femke Bouwhuis

‘Ik ben zeker niet de perfecte huisvrouw, haha! Strijken is wel het minst favoriet.’

Het eerste wat ik doe als ik thuis kom, is... ‘Mijn dochtertje een dikke kus en een knuffel geven. En daarna mijn partner’. Wat doe je het minst graag als je thuis komt? ‘Nou... Ik ben zeker niet de perfecte huisvrouw, haha! Strijken is wel het minst favoriet. Dus ik strijk ook alleen maar mijn eigen kleren. De rest doet mijn partner.’ Wat doe je graag in je vrije tijd? ‘Ik word heel blij van theater, cultuur, reizen, muziek, koken en borrelen met familie en vrienden. Of ‘s avonds op de bank met een goede serie. Momenteel ben ik Penoza weer enthousiast aan het volgen. Mooie en spannende serie met goede acteurs. En sinds de zomer ben ik weer fanatiek aan het tennissen. Had ik daarvoor een tijdje niet meer gedaan. Maar nu heb ik de smaak weer te pakken. Binnenkort begint de najaarscompetitie. Hopelijk heb ik genoeg getraind om wat sets te winnen, haha.’

‘Als het echt moet, dan voor sushi.’

Waar kun je jou ‘s nachts voor wakker maken? ‘Sinds we een dochtertje hebben, is er regelmatig gebrek aan slaap. Dus liever maak je me helemaal niet wakker. Als het echt moet, dan voor sushi. De sashimi en sushi van TAO zijn echt heerlijk! Of voor een kroket. Dat is mijn favoriete snack.’

We zijn blij met Femke als nieuwe Office Manager in ons team. Een belangrijke functie binnen GoalGorilla. We wensen haar veel succes en plezier bij GoalGorilla. Wens haar dat ook in een reactie hieronder :)

Ben jij ook geïnteresseerd in werken voor GoalGorilla? Op https://www.goalgorilla.com/werk staat het aanbod van onze actuele vacatures. Matcht jouw profiel of ken je iemand die hier goed bij aansluit, dan vernemen we dit graag! Zijn er even geen posities open, maar denk je toch bij ons team te passen? Stuur dan gerust een mail naar hiring@goalgorilla.com.

 

Consulting Marketeer
Sjoerd Pijnappel

Bekijk ook onze andere nieuwsartikelen

Klik voor onze award winnende klanten